Typy dřevostaveb

Family 001
>>> Cena na dotaz <<<

Tento nádherný dvoupatrový dům představuje vývoj klasického domova. Všechna zařízení jsou: prostorný obývací pokoj, čtyři ložnice a dvě koupelny jsou jen výrazně vylepšeny o více světel, více prostoru a více luxusu.

Family 002
>>> Cena na dotaz <<<

Musíte přiznat, že je velmi snadné si představit šťastný život v tomto prostě pohádkovém domě. Prostorný obývací pokoj s velkým krbem a kouzelnou jídelnou okouzlí každého hosta. Váš domov je váš zámek, tři ložnice a velká koupelna jsou vaše komory.

Family 003
>>> Cena na dotaz <<<

V domě, který získal mimořádnou teplo nejen zevnitř, ale i vně od prvního okamžiku vám dává pocit, že jste udělali správné rozhodnutí Porstranost a světlo poskytované moderní open-koncept obývacího pokoje a jídelny s kuchyňským koutem, který dále vytváří dojem prostorového šířky. Zvláštním nádvořím tohoto domu je krásná dřevěná terasa, která vám umožní cítit a relaxovat.

Family 004
>>> Cena na dotaz <<<

Milovníci slušného komfortu potěší tato středomořská vila, jejíž prostředí a kouzlo se snadno vejdou do každého ohledu: stany střechy, jemně rozdělené obývací části, kryté sezení; To vše dává celému konceptu výraz vysoké nálady.
Dřevěná pergola je nádherný zahradní prvek, který jistě zkrášluje fasádu každého domova svým přirozeným středomořským šarmem a zároveň vytváří ideální prostor pro letní relaxaci a aktivity.

Family 005
>>> Cena na dotaz <<<

Švédská krása ideálních proporcí s elegantní bílou dřevěnou fasádou jistě zaujme každého náhodného kolemjdoucího. Ale v luxusních interiérech bude vybráno pouze to, aby měli právo na soukromi.

Family 006
>>> Cena na dotaz <<<

Jemný, multifunkční a energeticky úsporný design tohoto domu z něj činí mimořádně chytrou volbu. Ohromující pohled v přízemí ukazuje brilanci prostorového uspořádání, které zaručuje dokonalé pohodlí pro celou rodinu. Zvláštní pozornost by měla být věnována mimořádné energetické účinnosti tohoto zařízení.

Young 001
>>> Cena na dotaz <<<

Ideální velikost obytného prostoru určeného pro moderní rodinu moderní a rafinované chuti. Vnitřní prostor je navržen tak, aby poskytoval vaší rodině maximální pohodlí a funkčnost. To vám zaručí tři ložnice a otevřený, jasně osvětlený obývací pokoj.
Malé pokoje mohou být ještě menší díky tmavým rámům oken a masivním záclonkám, které „navlhčují“ prostor, a namísto toho, aby je diskrétně zdobily, obrátily pozornost na okno. Výběrem jasných světelných záclon, které procházejí světlým a jasnějším rámem okna, umožníte světlu rozptýlit se po místnosti.

Young 002
>>> Cena na dotaz <<<

Tento dům je navržen podle skandinávských principů designu a je připraven provést zkoušku času. Jednoduchý, elegantní design interiéru a nenápadná elegance tvaru zaručují bezkonkurenční kouzlo v tomto nádherném rodinném domě.

Young 003
>>> Cena na dotaz

Tento prvotřídní klasický dům oplývá moderními řešeními, jako je absolutní optimalizace prostoru, velké prosklené plochy, moderní střešní okna a samostatný šatník, který je obvykle vhodný pro mladé páry a rodiny a pro všechny, kteří plánují přestěhování z bytu na vlastní pozemek.

Young 004
>>> Cena na dotaz <<<

Dům, jehož centrální pokoje jsou vykoupány ve slunci. Není to sen všech z nás? Pokud máme také ideální prostor pro harmonický život rodiny, potřebujeme více než tento vzácný domov.
Správně zařízená ložnice může mít velký vliv na to, jak budete spát. Pro příjemný a klidný sen se doporučuje používat pastelové barvy, jejichž tonalita umožňuje vytvořit příjemné a hratelné interiéry. Tyto barvy jsou šťastně vidět na zdi, nábytek, koberce a další prvky prostoru. V závislosti na citlivosti a chuti mohou nuance těchto barev najít své místo ve všech částech domu.

Luxe 001
>>> Cena na dotaz <<<

Toto neuvěřitelné jedno patro vyžaduje velký prostor pro výstavbu, ale poskytuje bezkonkurenční pohodlí a kvalitu bydlení. Impozantní obytný prostor osvětlený velkými skleněnými kameny zanechá každého hosta bez dechu. Pět ložnic, šatní skříň a garáž jsou jen částí bohatého interiéru tohoto opravdu zvláštního domu.

Luxe 002
>>> cena na dotaz <<<

Tento dům, inspirovaný principy designu Bauhaus, představuje koncept pro budoucnost. Dokonalá symbióza tvarů a funkcí zajišťuje absolutní pohodlí. Zároveň díky energeticky úsporným principům budov garantuje minimální úspory energie a zdravé vnitřní klima.

Luxe 003
>>> Cena na dotaz <<<

Kombinace dřevěné fasády a velkých prosklených dveří dodává tomuto mimořádně reprezentativnímu domu impozantního exteriéru zvláštní kouzlo a teplo, velký obývací pokoj s vysokým stropem zanechává málo lhostejný. Dokonce i čtyři prostorné pokoje poskytují absolutní pohodlí a dobrou noc celé rodině.

Luxe 004
>>> Cena na dotaz <<<

Luxe 005
>>> Cena na dotaz <<<

Luxe 006
>>> cena na dotaz <<<