Typy dřevostaveb

Family 001

Tento nádherný dvoupatrový dům představuje vývoj klasického domova. Všechna zařízení jsou: prostorný obývací pokoj, čtyři ložnice a dvě koupelny jsou jen výrazně vylepšeny o více světel, více prostoru a více luxusu.

Family 002

Musíte přiznat, že je velmi snadné si představit šťastný život v tomto prostě pohádkovém domě. Prostorný obývací pokoj s velkým krbem a kouzelnou jídelnou okouzlí každého hosta. Váš domov je váš zámek, tři ložnice a velká koupelna jsou vaše komory.

Family 003

V domě, který získal mimořádnou teplo nejen zevnitř, ale i vně od prvního okamžiku vám dává pocit, že jste udělali správné rozhodnutí Porstranost a světlo poskytované moderní open-koncept obývacího pokoje a jídelny s kuchyňským koutem, který dále vytváří dojem prostorového šířky. Zvláštním nádvořím tohoto domu je krásná dřevěná terasa, která vám umožní cítit a relaxovat.

Family 004

Milovníci slušného komfortu potěší tato středomořská vila, jejíž prostředí a kouzlo se snadno vejdou do každého ohledu: stany střechy, jemně rozdělené obývací části, kryté sezení; To vše dává celému konceptu výraz vysoké nálady.
Dřevěná pergola je nádherný zahradní prvek, který jistě zkrášluje fasádu každého domova svým přirozeným středomořským šarmem a zároveň vytváří ideální prostor pro letní relaxaci a aktivity.

Family 005

Švédská krása ideálních proporcí s elegantní bílou dřevěnou fasádou jistě zaujme každého náhodného kolemjdoucího. Ale v luxusních interiérech bude vybráno pouze to, aby měli právo na soukromi.

Family 006

Jemný, multifunkční a energeticky úsporný design tohoto domu z něj činí mimořádně chytrou volbu. Ohromující pohled v přízemí ukazuje brilanci prostorového uspořádání, které zaručuje dokonalé pohodlí pro celou rodinu. Zvláštní pozornost by měla být věnována mimořádné energetické účinnosti tohoto zařízení.

Young 001

Ideální velikost obytného prostoru určeného pro moderní rodinu moderní a rafinované chuti. Vnitřní prostor je navržen tak, aby poskytoval vaší rodině maximální pohodlí a funkčnost. To vám zaručí tři ložnice a otevřený, jasně osvětlený obývací pokoj.
Malé pokoje mohou být ještě menší díky tmavým rámům oken a masivním záclonkám, které „navlhčují“ prostor, a namísto toho, aby je diskrétně zdobily, obrátily pozornost na okno. Výběrem jasných světelných záclon, které procházejí světlým a jasnějším rámem okna, umožníte světlu rozptýlit se po místnosti.

Young 002

Tento dům je navržen podle skandinávských principů designu a je připraven provést zkoušku času. Jednoduchý, elegantní design interiéru a nenápadná elegance tvaru zaručují bezkonkurenční kouzlo v tomto nádherném rodinném domě.

Young 003

Tento prvotřídní klasický dům oplývá moderními řešeními, jako je absolutní optimalizace prostoru, velké prosklené plochy, moderní střešní okna a samostatný šatník, který je obvykle vhodný pro mladé páry a rodiny a pro všechny, kteří plánují přestěhování z bytu na vlastní pozemek.

Young 004

Dům, jehož centrální pokoje jsou vykoupány ve slunci. Není to sen všech z nás? Pokud máme také ideální prostor pro harmonický život rodiny, potřebujeme více než tento vzácný domov.
Správně zařízená ložnice může mít velký vliv na to, jak budete spát. Pro příjemný a klidný sen se doporučuje používat pastelové barvy, jejichž tonalita umožňuje vytvořit příjemné a hratelné interiéry. Tyto barvy jsou šťastně vidět na zdi, nábytek, koberce a další prvky prostoru. V závislosti na citlivosti a chuti mohou nuance těchto barev najít své místo ve všech částech domu.

Luxe 001

Toto neuvěřitelné jedno patro vyžaduje velký prostor pro výstavbu, ale poskytuje bezkonkurenční pohodlí a kvalitu bydlení. Impozantní obytný prostor osvětlený velkými skleněnými kameny zanechá každého hosta bez dechu. Pět ložnic, šatní skříň a garáž jsou jen částí bohatého interiéru tohoto opravdu zvláštního domu.

Luxe 002

Tento dům, inspirovaný principy designu Bauhaus, představuje koncept pro budoucnost. Dokonalá symbióza tvarů a funkcí zajišťuje absolutní pohodlí. Zároveň díky energeticky úsporným principům budov garantuje minimální úspory energie a zdravé vnitřní klima.

Luxe 003

Kombinace dřevěné fasády a velkých prosklených dveří dodává tomuto mimořádně reprezentativnímu domu impozantního exteriéru zvláštní kouzlo a teplo, velký obývací pokoj s vysokým stropem zanechává málo lhostejný. Dokonce i čtyři prostorné pokoje poskytují absolutní pohodlí a dobrou noc celé rodině.

Luxe 004

Luxe 005

Luxe 006