Skvělá reference ze Zlonic!

V červenci 2013 jsem se rozhodla opustit šumavské hvozdy a vrátit se do civilizace. V té době ještě neznalá věci jsem se zajímala o mobilheimy, které mě po prohlídce nezaujaly. Na internetu po krátkém hledání a zadání hesla „mobilní domky“ jsem uviděla to, co mi na první pohled padlo do oka.

Na webové stránce MOBILNIDOMKY.cz sem našla firmu pana Petra Žáčka, se kterým jsem se telefonicky domluvila na osobní návštěvě jejich vzorového domku. To byl začátek srpna. Domek mne zaujal natolik, že jsem se hned rozhodla pro realizaci. Byly mi nabídnuty různé typy domků. Já jsem si vybrala klasický domek o rozměrech 4×11 m. Již při této první návštěvě jsem si mohla na počítači zvolit vnitřní rozdělení místností, umístění oken, dveří, vypínačů a zásuvek, vybavení koupelny a podlahové krytiny. A již 26.8.2013 jsem podepsala smlouvu. Dodací lhůta byla 6-8 týdnů a přibližně v polovině jsem byla pozvána na prohlídku hrubé stavby, kde jsem doladila některé detaily (výběr dlaždic, boiler, barva fasády…). Ukázali mi složení dřevostavby, včetně venkovního i vnitřního zateplení. Již hrubou stavbou jsem byla nadšená a začala se těšit na dodání, které se uskutečnilo v 8.týdnu od podepsání smlouvy. Domek přivezli na tahači, a umístili na připravený podklad z panelů. Celá operace usazení domku proběhla během 4-5 hodin. V následujících 2 dnech nahodili fasádu na již zateplený domek. Vnitřek byl komplet připravený k nastěhování nábytku a mého krásného bydlení. Při předání domku firmou pana Žáčka k mému překvapení nebyly shledány vůbec žádné nedostatky ani nedodělky. Všechny body smlouvy byly dodrženy, všechny moje požadavky byly operativně plněny a řešeny, v konečném vyúčtování nebylo žádné navýšení ceny, která byla pro mě rozhodující a moje finanční možnosti nepřesáhla.

V domku již bydlím 3. měsíc, je již zařízený a jsem v něm plně spokojena. Jsem ráda, že jsem se pro tuto stavbu a firmu rozhodla vzhledem k nabízeným možnostem a velmi solidnímu jednání všech pracovníků firmy.

 

Drahomíra Kiliánková

Dřínov 20 u Zlonic

obyvak
mobilní dům